afspelen opgenomen films op de hd

D

davidrod

heren,

ik heb een 80 gb hd inde dreambox gedaan om de opnemen functie te kunnen gebruiken. helaas, als ik iets opneemt van bijvoorbeeld canal plus, dan lijkt alles ok en de file is daar maar als je hem probeert te spelen dan krijjg je alleen zwaarte scherm.
ik heb op internet zitten zoeken en blijkbaar kan te maken hebben met de cam versie dat jij gebruikt. ik heb gemini 2.7 en cam 3.838. als ik probeer met een fta channel is het geen probleem.
weet iemand iets hierover ? moet ik een nieuwe cam gebruiken of gewoon een nieuwe image dan (Hidra of zo..)?

bedankt en groeten

david
 
Het heeft inderdaad met de emu te maken die je gebruikt.
Waarschijnlijk een andere versie camd3 nemen dus.

Ikzelf gebruik mgcamd 1.0 met een radegast.cfg en newcamd.conf en kan zonder problemen opnemen, bij het afspelen is er ook beeld.

Een tijdje geleden heeft hetzelfde probleem gespeeld als jij nu beschrijft, dat was dacht ik met radegast 3.0 beta 14. Inmiddels is dat weer opgelost voor zover mij bekend, maar het ligt dus echt aan de gebruikte emu.
 
Bedankt,

Dan wordt het vanavond nieuwe cams proberen en testen :)

Bedankt

david
 



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan