heimwee naar jack

P

patka

Ik wil je bedanken jack om je ervaaring en hulp die je ons gaf.
Maar kan moeilijk geloven nadat je zoveel fan's heb gekweekt en die ook in je geloofde al die tijd dat je zomaar in de koud laat staan.Daar ben je te goed hartig voor en wou gewoon zeggen
Jack we willen u dringend terug want "your are the best"
zo denken al je fan's over je daarmee jack kom a.u.b.terug
we kunnen missen je hulp zeker wat die keys betroffen.
JACK KOM TERUG ZO SMEKEN WE ALLEMAAL:
GROETJES VAN JE TROUWE FAN
 
he jack ik weet niet wat er loos ik maar huuuuu ???????? was loos ????? ???????....
 
Gaan jullie dan ook de onkosten betalen welke Jack moet gaan maken en wie weet daarna wel een veroordeling en zijn baan naar een ander.

Willen jullie dan tot zijn 65e zijn kosten dekken?????

Denk even na. Wees blij wat Jack je al die tijd heeft kunnen geven. Ik weet de tv buis zal vaker zwart beeld geven en je zal nog meer moeten gaan zoeken. Maar ja voor niets blijft het beeld op zwart staan.

Denk daar eens aan als je quasi leuk bedoelde smeekbede;s hier gaat neerzetten...... En ja je staat altijd zelf vrij om de opengevallen plek van Jack in te nemen.
 
Moeilijk he, zelf je kaartjes opwaarderen....

Nu komen jullie er eens achter wat de sathobby eigenlijk inhoud...

Gr Fred.
 
Ja er zijn nog genoeg anderen, dat is stukken eenvoudiger dan zelf eens iets te leren over de hobby.
NOT.
Ik snap ook niet waarom er zo'n drama gemaakt wordt, ben ook heel blij en dankbaar met de goede steun die Jack maar ook anderen gegeven hebben aan de gebruikers met het up to date houden van hun files.

Maar de zon blijft niet schijnen, eens gaat het ook regenen, en dan is het gewoon handig als men in die tijd ook eens wat geleerd heeft.
Het grappige is dat je vaak net die mensen ziet klagen die je zelden iets over de hobby ziet posten en dus jaren meedoen en niks leren en dan een probleem hebben als plots de file leveranciers ermee stoppen.:)

Ik kan daar echt wel om lachen.:biggrin:
 
Ik wil best de file's hier plaatsen nu Jack ermee gestopt is, maar ik denk dat er veel meer aan de hand is. Door het nieuwe beleid van Duckteam zal IEDERE keyfile uit de up/down gehaald worden en dat is puur zelfbehoud. In de buurlanden zijn nog zat sites te vinden waar de file`s gewoon staan. Gewoon even googelen!!

Greetzzz.
 
B T ben het met je eens ,inderdaad het is makkelijk om een kant en klare keyfile te downloaden maar dit hier is ook een hobbyboard en geen keyfile board .
wie nu zegt ,in het buitenland zijn er nog genoeg zeg ik dit op :ga daar naartoe en laat ons met de hobby verder gaan want zulke uitspraken staan lijnrecht tegenover degene die sattv als hobby hebben,maar je kan het ook eens gaan omdraaien nu dat jack weg is <en andere zeer zeker ook gaan <moeten>stoppen>probeer zelf die keys eens uit te lezen en te editten is zeker zo leuk !succes ermee gr jaap11
 

Hosting Fun

Terug
Bovenaan Onderaan