Multiboot en USB problemen

D

dreamon

Heb flashwizzard geinstaleerd, mijn flash gevuld met een lege rucannon 6, mijn hdd staat een rucannon compleet met alles wat nodig is om te kijken, maar iedere keer slaat de hdd aan en heb het idee dat dat niet goed kan zijn.... (kan ik die functie ergens uitzetten zodat de hdd constant blijft draaien??)

Nu wil ik om bovestaand probleem oplossen (hdd probleem) en de images op een USB stick gaan zetten.
Nu komt het probleem, kan hem formateren, kan hem mounten, kan er een image op zetten maar dan.... Als ik ga rebooten en de image op de USB stick selecteer dan start ie niet door en blijft op het dreamlogo hangen.... Wat doe ik verkeerd???? (het is wel een USB stick van een onbekend merk... mib of zoiets)

Wie heeft dit zelfde probleem en heeft het weten op te lossen en wie heeft dit probleem niet en wil graag vertellen wat ik dan verkeerd doe???

Alvast bedankt.
 



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan