niks installen

X

XrAge

Lo
vraagje heb 7000s met hd, allemaal mooi enz.. hehe :)
maar sinds nieuwe hydra ken ik niks meer via dreambox downen
dan zegt hij check de hd schijf ruimte, als ik hem wil formateren via de dreambox gaat dat ook niet :(

ken iemand mij helpen aub ?


Groetjes
 
Probeer eerst maar eens om de image er opnieuw in te zetten en vergeet dan niet om een flasch erase te doen.
Kijk alle ip's goed na bij het instellen en volgens mij moet het dan weer goed gaan.
 
Als dat niet lukt dan schakel de swapfile eens uit.

In mijn rudream wil de HD ook niet formatteren en geeft zelfs problemen met checken zo gauw zowel de swapfile alsook de "move addons to hdd" optie aan staan.
Deze moet ik eerst beiden uitschakelen voordat ik formatteren kan.
 
Graag gedaan, maar misschien kun je ook even aangeven hoe je het nu opgelost hebt. Dan kunnen anderen van die oplossing ook leren of in de toekomst deze oplossing zien als ze dit probleem tegen komen.:)
 
oke :)

heb dus inderdaad een flash erase gedaan en dat ging gelijk helemaal goed, kon gelijk hd formateren en ook weer dingen downloaden, helemaal super dus .

Alleen wat ik wel jammer vind is dat je nou niet weet wat er fout was ofzo.. maar jah :)
en dat je de satalieten er weer met de hand in moest zetten hehehe :)

thanx voor jullie snelle reacties !!
 



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan