Oranje in pot 2 bij loting voor WK voetbal

freggel1

Addicted Member
Moderator
Lid sinds
5 jan 2003
Berichten
20.561
Waarderingsscore
800
Punten
113
Leeftijd
60
Locatie
Zundert
ROTTERDAM - Het Nederlands elftal is voor de loting van het WK voetbal in 2010 in Zuid-Afrika ingedeeld in pot twee. Dat schrijft de Spaanse krant Marca. Dit betekent dat Nederland in een poule kan komen met Zuid-Afrika, Brazili?, Spanje, Itali?, Duitsland, Argentini?, Engeland of Frankrijk.

Mochten de Fransen zich niet plaatsen voor de WK-eindronde, dan schuift Nederland een pot op en speelt het team van bondscoach Bert van Marwijk niet tegen de grote landen. In pot 2 ontloopt Oranje de kwelgeesten uit 2004, 2006 (Portugal) en 2008 (Rusland).

De loting is op 4 december in Kaapstad, de definitieve potindeling is op 20 november bekend.

Voorlopige indeling voor de WK-loting:

Pot 1: Zuid-Afrika, Brazili?, Spanje, Itali?, Duitsland, Argentini?, Engeland, Frankrijk (nog niet geplaatst)

Pot 2: Nederland, Portugal/Bosni?-Herzegovina, Rusland/Sloveni? (een van de twee), Zwitserland, Griekenland/Oekra?ne (een van de twee), Servi?, Denemarken, Slowakije.

Pot 3: Ivoorkust, Ghana, Kameroen, Nigeria, Egypte/Algerije, Paraguay, Chili, Uruguay/Costa Rica.

Pot 4: Japan, Zuid-Korea, Noord-Korea, Australi?, Nieuw-Zeeland, Verenigde Staten, Mexico, Honduras.
 

Hosting Fun

Terug
Bovenaan Onderaan