Poorten open zetten op DM500H

F

Fisker

Hallo,

Ik heb een DM500HD met als Image NewEnigma v3.01.

Wat ik nu niet kan vinden is een manier om een poort te openen om vanaf buiten de Dreambox te benaderen. Bij de DM600PVR kon ik daar wel bij.

Ligt dit mischien aan de Image, of begin ik kippig te worden?

Fisker

 
Een poort openen of forwarden doe je in je Router.

Geef bij Port forward het IP-adres van je DB500 in en het

poortnummer dat je open wilt zetten.

Multispeed

 
Oke,

Maar ik meen me te herinneren dat ik in de DM600PVR met een Gemini 4.16 image dat ik daar ook iets moest instellen

Fisker

 
Bij de Gemini bij mijn weten niet. Er is wel een firewall plugin voor sommige images. Maar normaliter heb je die niet nodig.

 
Oke mensen,

Ik heb gevonden wat ik wou,

in Gemini2 v5.10 kan ik de poorten benoemen en tegelijkertijd ook beveiligen.

Het is nu mogelijk om vanaf b.v. mijn werk alles in te stellen opnames te maken of de Timer in te stellen.

Het is me zelfs gelukt vanaf mijn HTC Legend Android toestel de DM500HD te besturen.

Fisker

 
Aha, dan zit in die specifieke firmware dus zo te zien standaard een firewall ofzo. Iets wat de meeste andere firmware niet heeft.

Mocht je een keer zin en tijd hebben kun je misschien beschrijven welke instellingen er gedaan moeten worden etc. om met een HTC de Dreambox te kunnen besturen. Dan kunnen we dat nadien in de handleidingen sectie plaatsen.

Hoeft niet, mag wel.;)

Sowiezo fijn om te horen dat het je nu gelukt is.

 



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan