surfen op internet met de dreambox?

M

multigek10.0

hoi.
ik weet bijna nog niks over een dreambox 7000s,maar ik zag dat er ook een toetsenbord bij zit.
als je een dreambox koopt,krijg je dat toetsenbord er dan gelijk bij?
of moet je dat apart kopen?
en vraag 2,kan ik met mijn @home breedband via de kabel ,surfen op internet via die dreambox,met toetsen bord?
en downloaden?
dus alles gelijk kijken op mijn tv.

sorry dat ik mischien voor sommige deze wel domme vragen stel,maar ik weet nog niet precies wat dit toestel allemaal kan.
zelf heb ik een humax 5400z en een sky kaart 1(dus geen 2)en een nokia9602.

mijn wensen gaan vooral uit naar het feedhunten,en cardsharing,en die mogelijkheden die dat ding mischien dus heeft met internet. (surfen en downloaden)

en feedhunten met een skykaart 1 gaat geloof ik niet!
tenminste dat las ik ergens anders op een forum.

ik twijfel nog een beetje over het aanbod van software in de toekomst van de humax5400 en de dreambox7000s.
zelf denk ik dat de dreambox het gaat maken in 2005.
en de humax 5400z achter blijft.

wie kan me wat uitleg geven aub.
 
toetsenbord krijg je er niet standaard bij
surfen op internet gaat inderdaad met de dreambox, mits je de daarvoor benodigde plugin hebt ge?nstalleerd.

Alhoewel zeer persoonlijk, raden we je niet aan om te internetten via de dreambox. Het heeft wat nadelen vinden wij o.a. het lettertype, maar ook de bezetting van je tv.

Immers je kunt dan geen tv kijken. Bovendien is de dreambox natuurlijk van origine niet gemaakt om te surfen. Dat het kan is natuurlijk mooi meegenomen.

Voor de rest is de dreambox een prima ontvanger, mits je weet hoe er mee om te gaan. Er is en wordt genoeg over de dreambox geschreven, ook hier op dit board. Dus zat te lezen.

Doe je voordeel er mee !
 
oke dank je.
ik zal eens wat verder hier en daar zoeken.
dan weet ik nu in iedergeval al iets meer.
 



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan