url toevoegen

T

tendoryu

mijn vraag is weet iemand mischien hoe ge gemakelijk een url toevoegt aan de meeste search groepen
voor google heb ik het handmatig gedaan




gr tendoryu
 
??????????????????????

Probeer het nog eens, hier kan ik geen touw aanvast knopen.
 
Gelukkig kan ik af en toe wel wat decrypten.:)

Hij vraagt wat de beste manier is om je homepage/site aan zoveel mogelijk zoekmachines toe te voegen.

Er bestaan namelijk sites waar je je url kunt opgeven en die hem dan meteen bij een stuk of -tig zoekmachines aanmeld, dan hoef je ze zelf niet allemaal langs te lopen om je site aan te melden.

Dat is dus wat ie bedoelt.:biggrin:
 
Met dit programma'tje bijvoorbeeld:
http://www.nedpromote.be/

Verder gewoon eens zoeken op google met de zoekopdracht:
homepage aanmelden bij zoveel mogelijk zoekmachines

dan krijg je ook x pagina's te zien.

Bij http://home.hccnet.nl/r.groote/tt/index.htm als je op Links klikt, zit daar ook een optie tussen, tevens zijn op deze site ook tips te vinden over het maken van de metatags die je nodig hebt zodat de zoekmachines je ook snel vinden kunnen etc.

Dus met een beetje rondkijken heb je al snel een boel gevonden. Google rulez.:)
 
Hier rechts van de site staat er onder aan wel een waar je je homepage aan kunt melden en met welke sleutelwoorden je wilt laten zoeken.

Gr,
 
Originally posted by patrick z
Hier rechts van de site staat er onder aan wel een waar je je homepage aan kunt melden en met welke sleutelwoorden je wilt laten zoeken.

Gr,

Och shit,hahahaha.

Ff een foutje van mij.Kijk hier Duck altijd via mijn eigen site,dus staat waarschijnlijk niet bij jouw rechts zo'n balk.
Is de reclamebalk van lycos aan de rechterkant van de sites.
http://members.lycos.nl/patsat
 

Hosting Fun

Terug
Bovenaan Onderaan