Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve browser te gebruiken.
hallo allemaal.Ik heb op deze forum gelezen over attacks van taq**l.wat houdt deze in en hoe kan je het voorkomen.beschadigt het je ontvanger of iets anders?
De "attack" zoals je het noemt is dat ze hun methode voor pay per view iets hebben aangepast. Alleen officiele C+ decoders hebben hier last van. Er gaat niets kapot, de enige last die je zou kunnen hebben is dat je zwart beeld krijgt.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.