KKKKKK kout he

janblues

Addicted Member
Special Friend
Lid sinds
15 okt 2006
Berichten
2.848
Waarderingsscore
403
Punten
83
Leeftijd
73
Locatie
Baflo
He aart en BT en sated kkkkk out he

 
Kkkkkkkoud? Ja buiten wel, gelukkig brandt binnen de kachel.:biggrin:

Maar het is wel van de gekke zeg. Dat maart zijn staart roerde was al bekend, maar dat je in het weekend waarin de klok een uur vooruit gaat en terwijl het al lente is nog een partij natte sneeuw hebt de hele morgen lang, met winterse temperaturen... nee dat gaat me wat te ver.

Ik ga die van Paulusma eens op zijn donder geven.:biggrin::biggrin:

 
De gene die aan winter slaap doet kan wel uitgerust aan de zomer beginnen.:biggrin:

 
Ben vandaag maar kort buiten geweest had het weerbericht gisteren gehoord.

Vandaag mijn desktop pc W8 opgezet had hem al een tijdje gedownload dan ben je ook even druk ben nog niet helemaal klaar maar ik zit warm geen probleem.

Maar een hoop gezeur met accounts en steeds inloggen die zooi gooi ik er wel weer een keer af, even Googlen hoe dat moet maar dat komt wel eerst een biertje.

 
Ik heb vandaag de kerstboom gezet, en buiten branden de lampjes. :biggrin:

 
Wat een geluk allemaal.

Ik moest naar buiten:(

Heb dus in een sneeuwbui de bus uitstaan laden.

maar goed vandaag staat er niet veel op het program dus blijf lekker binnen achter de tv / pc

owja

@janblues als de ijsberen beginnen te slepen met brandhout DAN is het pas koud lol

 
owja

@janblues als de ijsberen beginnen te slepen met brandhout DAN is het pas koud lol

Als ze maar niet bij mijn houtstek komen.:schieten:

 
Misschien maar goed dat het koud was, want Freggels kunnen daar ook niet zo goed tegen, dus ik ben dit weekend lekker bezig geweest met de hobby!

Afgelopen vrijdag heeft de post bij mij een nieuwe ontvanger bezorgd, een Sunray SR4 triple tuner...

Gisteren en zojuist nadat de boom klaar was nog even wat dingen geïnstalleerd en ik moet zeggen dat de ontvanger zapt als een speer tussen sat en kabel. :banaan:

Mooi speelgoed!

 
Mooi kerst kado.

 
Phoe... nou ik heb vandaag maar lekker mijn kruipzak aangetrokken met de sloffen en fijn binnen gebleven. Zeker nadat ik er achter kwam dat er een leuke laag sneeuw gevallen was vanmorgen.

Die is op de stoep en de straat wel weg, maar op m'n auto ligt nog een dikke 5 cm.:)

 

Hosting Fun

Terug
Bovenaan Onderaan