seca 2

Status
Niet open voor verdere reacties.
P

patka

nuchter blijven mannen want "seca 2" is en kan nog niet open zijn dus laat u maar niet wijs maken!!!!!!!
 
1 stap: Koop dan PC sat tuner kaart.
2 stap: download multidec v*.*
3 stap: voer de softkey in (hoeft niet altijd)
Hopla! beeld van seca2...
Geen grap! via speciale software kun je gewoon seca2 kijken.
 
Zelfs Canal+ zelf weet dat seca2 gehacked is. En nog voordat wij het wisten.
 
@MZ4

Kun je niet ff een pm'tje doen, ben heel nieuwschierig naar die nieuwe multidec.
Ik speel al een heel tijdje met zo'n pc kaart, maar ben wat jij verteld nog nooit tegen gekomen, terwijl ik volgens mij de meeste sites toch wel ken.
Ik heb ooit wel een screenshot gezien waar met progdvb SV+ getoverd was, maar ook nooit meer iets van gehoord.
 
Originally posted by patka
nuchter blijven mannen want "seca 2" is en kan nog niet open zijn dus laat u maar niet wijs maken!!!!!!!

wel hij is wel open sinds een maand of 2
 
ik heb u een pm gestuurd
ook ik heb met pc sat nog niets gezien wat seca 2 kan emuleren


gr tendoryu
 
Originally posted by patka
nuchter blijven mannen want "seca 2" is en kan nog niet open zijn dus laat u maar niet wijs maken!!!!!!!


is wel moeilijk is kermis bij ons in het dorp
 
Het enigste wat mijn is gelukt om met (MyTheatre) en poor mans cam een seca2 beeld te toveren (dus vp20.phoenix mode + Org. kaart).
Ik heb ook wel gelezen dat door middel van kaart delen het mogelijk zou zijn om te kunnen kijken, dit is hetzelfde als de dreambox.
De plugin was geloof ik droid..nogwat
 
Originally posted by patka
nuchter blijven mannen want "seca 2" is en kan nog niet open zijn dus laat u maar niet wijs maken!!!!!!!
Volgens mij gewoon open al sinds twee maanden.Zelfs Canal+ weet dat seca2 gehacked is.
 
nou niet gewoon open denk ik
want het merendeel van de mensen hier weten (nog) niet hoe.

daarom zal duck ook wel buiten schot (hahaha) blijven van C+
omdat dit board niet (als eerste) komt met files
 
Straks wordt er verteld dat je je oude Canal+ kaart kunt gebruiken om het hele canal+ toppakket en andere providers open te gooien.

Jongens jongens...... :))
 
Maar goed dat het nog niet gevroren heeft dan, want ik had mijn oude kaart al in de auto liggen...LOL
 
Nee dat niet, niet op een seca 1 originele kaart.

Maar denk eens even met me mee (wel eenvoudig gedacht hoor, ben geen s2 specialist).
Wat moet je hebben om bijv. seca2 te kunnen gebruiken.
Allereerst startup records, providers, provider id's en vooral ook de hash tabellen.

In NL hebben we een nog ongekraakte kaart. In Spanje is dat echter anders geweest (of nog steeds).
Daar is een bug in de kaart gevonden en men heeft niet alleen van de kaart kunnen lezen maar er ook naartoe kunnen schrijven.
Als je zover bent dat je er ook MK01 op kunt zetten etc. Dan ben je toch al heel ver. Ik zou het dan ook totaal niet verwonderlijk vinden dat men het in Spanje klaargekregen heeft om de nieuwe hashtabellen te weten te komen.

Oke, C+ wist voor ons nog dat het zaakje gehacked was, en dan bedoelen ze echt niet op DPSC.
De enige mogelijkheid dat ze dit voor ons te weten zijn gekomen (is nog nooit gebeurd tot nu toe) is dat het dus in een ander land al gehacked is en zij er aldaar weet van bekomen hebben.
Dan kom je weer terug op Spanje, want die hadden de kaarten al lang voordat wij ze hadden, dus meer tijd om te experimenteren, hadden ook nog kaarten met een bug zodat ze er naar konden schrijven etc.

Lijkt me een logische conclusie dus dat als C+ het al voor ons wist, dat het niet anders kan dat ze die kennis in Spanje hebben opgedaan.
Alleen ziet het er naar uit dat het dus zwaar non-public gehouden word, en da's ook niet zo vreemd.
Als het nu openlijk publiek verspreid zou worden middels funfiles etc. Dan zou er dus europabreed, 5 maanden na het verschijnen van s2 in Nederland, de hele zaak weer open liggen.
Wat denk je niet dat dit C+ kost? Tevens hebben ze dan alweer Irdeto/2 voor nop betaald voor Rood en Blauw.... redelijke kans dat ze over de kop gaan in NL en dan hebben we nogal plezier gehad van de hack, nietwaar?
Nja, misschien dat ze groot genoeg blijven om in Frankrijk en Spanje en Italie te blijven.
Ik doe hier ook maar giswerk hoor, maar ik denk toch dat het grootste deel van de echte hobbyisten het ook niet graag wijd verspreid publiek ziet.

En om heel eerlijk te zijn, nee ikzelf heb het ook nog niet en ik lig er ook niet wakker van.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan