unlooper

freggel1

Addicted Member
Moderator
Lid sinds
5 jan 2003
Berichten
20.509
Waarderingsscore
774
Punten
113
Leeftijd
60
Locatie
Zundert
Ik heb op een ander board (duits) gelezen over het programma unlooper.

Ik heb het intussen ook al gevonden, en ben er mee aan de slag gegaan, maar nou lijkt de kaart niet te gaan lezen bij mijn mastera2, hij vindt hem wel maar maar doet verder niks in welke modus ik ook geprobeerd heb.

Heeft iemand anders wellicht al enige ervaring met unlooper , want ik denk dat ik dit met mijn mastera niet red.
 
Het programma zal voor ons wel niks te beteken hebben, maar ik kan slecht geloven dat er niemand is die nu aan het zoeken is gegaan met google, en dan unlooper, want ik kwam namelijk weer op dailersites uit die zeiden dat in amerika dat ze voor 69 dollar de boel open gooiden, maar ik heb wel een site gevonden waar je unlooper gewoon kunt downloaden.

Nieuwsgierig als ik ben ben ik hiermee aan het testen gegaan, maar het lukt me niet, nieuwsgierig als ik dan weer ben is dat ik benieuwd ben of dat iemand anders al bekend is met het ??n en ander en of dat men zich hierin al in heeft verdiept, want ik ben er door veel lezen in duits en engels al wel achter gekomen dat het software is wat blijkbaar iedere kaart uit moet kunnen lezen.

Nou lukt het dus niet met mijn mastera2 maar er zijn nog meer kaartlezers dan die, de vraag was dus simpelweg:

Zoek dit eens op en probeer het eens met je kaartlezer, er zit er wellicht wel ??n tussen die wel hetgeen doet wat je verlangt.

Alleen kan ik het ??k niet, samen staan we zoveel sterker!
 
Misschien heb je er wel een unlooper voor nodig:))

woutje
 
Dat het een programma is voor een bepaalde kaartlezer dat snap ik ook wel @woutje, maar dat wil volgens mij niet zeggen dat de software speciaal voor deze programmer geschreven is, ik ben gewoon zoekende naar een goed progrmma dat wellicht de seca2 kaart uit kan lezen, en dan loop je ??nmaal tegen dingen aan waarvan je niet zeker weet of dat het wel of niet werkt.

En als je dan gaat zoeken naar iets omdat je dat gelezen hebt op een ander forum, en je typt dan ??n en ander in de zoekfunctie van google, en je komt dan bij de eerste de beste site uit waar ze zeggen dat ze, ik dacht in amerika, dat ze alle kanalen open kunnen krijgen voor 69,- dollar, dan ga ik verder zoeken want daar zit iets achter, en als je dan weer tientalle malen weer op zo'n site uitkomt dan wil je de moed al opgeven, maar dan toch vindt je nog een site waar je alles kunt lezen betreffende unlooper en downloaden, dan ga je dat doen.

Daarna mijn kaartje uit de decoder gehaald en kijken of er iets werkt... de mastera werd door het programma herkent, maar ging waarschijnlijk niet lezen, (wellicht te weinig geduld),
en dan ga je, omdat je denkt anderen zijn hier ook mee bezig, een vraag stellen hier op dit board, in de hoop dat een ander hier misschien ook mee bezig is?

Ik ga dus nu niet zeggen dat ik alleen bezig ben, dat is het niet, maar ik zou dus wel willen dat er eens meer lieten merken dat ze ergens mee bezig zijn, wat hun bevindingen zijn ,of wat er bij hun niet lukt.

Want zoals ik in het begin al zei, ik en ook een ander kan het niet alleen, want ik heb al zoveel gevonden, zoals een half jaar terug al locutus en de borgcube, maar er wordt op dit moment hierover totaal over dit soort dingen niet gediscuseerd!


Zoals ik al zei ik ben nogal nieuwsgierig en ik probeer nu eenmaal bijna alles uit wat ik vindt van hetgeen wat ik zoek met de opties seca en dergelijke.

Kortom ik zou graag zien dat er wat meer over dit feit gepraat werd.
 
Als je het over een unlooper hebt is dat iets heel anders als een
programmer:) geloof me zit echt verschil in.
En een proggie dat unlooper heet zal waarschijnlijk alleen maar met een unlooper werken omdat een beetje unlooperscript
naar het id vraagt van de unlooper/soft.

quote>.....Ik ga dus nu niet zeggen dat ik alleen bezig ben, dat is het niet, maar ik zou dus wel willen dat er eens meer lieten merken dat ze ergens mee bezig zijn, wat hun bevindingen zijn ,of wat er bij hun niet lukt.<,,

Geloof me dat er meer mee bezig zijn als jij denkt :))
Alleen zullen die niet echt veel berichten posten voordat er echt iets concreets is.

woutje
 



Hosting Fun

Advertenties

Terug
Bovenaan Onderaan