Formule 1 2025

Hahaha ja ik ook hoor, zou geweldig zijn. Maarja er zat 1 tiende tussen en hij was zelf al ietwat verwonderd er over dat hij dat heeft kunnen halen. Zijn uitspraken vrijdag en na de kwalificatie spreken ook boekdelen.
De rest zit vlak achter hem d.w.z. dat hij ze uit de DRS moet kunnen rijden en of dat nu nog kan is nog maar de vraag. Dit gecombineerd met een zachtere compound banden en het bekende betere bandenmanagement van de McLarens kan een dingetje gaan worden.

Maar met Max weet je maar nooit en in Engeland gebeurt altijd wel wat dus het kan behoorlijk spannend gaan worden. ;)
 
Helaas hebben die papaja’s weer gemazzeld maar Hulkenberg op P3 is wel super !!
Dat vind ik knapper dan die ‘overwinning’ van Norris.
 
Op zich wel een spannende race. Bijzonder leuk inderdaad dat Hulkenberg 14 plekken wist te winnen en Stroll 13 stuks, zij het dat die op het einde wel weer ingehaald werd.
Maar geweldig van Hulkenberg en eindelijk eens na die lange tijd een eerste podium! 👍

Ook bijzonder goed van Verstappen dat hij zich van die 10e plek weer terug wist te vechten naar de 5e.

Echter RedBull werd wederom benadeeld door de FIA mijns inziens.
Die actie van Piastri was gewoon ook gevaarlijk en die 10 strafseconden was mijns inziens te weinig. Met name ook omdat door die actie Verstappen uit zijn concentratie was en mede daardoor slipte.
Maar ok, zelfs als dat wel voldoende was, dan was die 10 seconden voor Tsunoda gewoon te streng.
Want dat was een minder gevaarlijke situatie en Tsunoda deed al liften en zat al links tegen de kant aan voor zover ik dat kon zien.
Hoe dan ook was, gezien de 10 seconden voor Piastri, in dat geval een straf van 5 seconden wel voldoende geweest.
Maar ja wie ben ik. :)

In elk geval wel een race met de nodige spannende momenten, maar die RB auto... pfff... nee Max had het goed voorzien en daarom uitte ik ook al mijn twijfels.
Hij had niet kunnen winnen, dat zag je elke keer wel hoe snel die Piastri een aantal seconden weg liep van Max.
 
Tja wat moet ik hier aan toevoegen, de race zelf vond ik niet spannend maar al dat geglibber maakte de race spectaculair, terechte winnaar? Ja had die piastri maar niet op de rem moeten staan, wat bezielde hem om de achterliggenden in een gevaarlijke situaties te brengen. Max over de zeik en vermoedelijk door die situatie totaal het pad kwijt, hij moest alle zeilen bijzetten om niet op piastri te knallen, in principe zou je zo'n iemand gelijk diskwalificeren en naar binnen roepen. Maar nee hij smeekte om zijn positie terug te laten geven bij het team. Zo zie je maar hoe hij in werkelijkheid is een grote matennaaier.
 
in principe zou je zo'n iemand gelijk diskwalificeren en naar binnen roepen.
Dat is misschien wat hard, maar die 10 seconden was echt te min, zeker als ik zei dat Tsunoda ook 10 seconden kreeg voor een actie die hij al zoveel mogelijk probeerde te voorkomen door te liften.
Piastri had een stop & go moeten krijgen want die mogen ze ook geven, daar was dit ernstig genoeg voor.
En nu? Team maatje wordt eerste en hij tweede en dat is voor hem feitelijk nog maximaal punten halen.
Ik had dit van Piastri niet verwacht, maar die komt zichzelf ook nog wel een keer tegen.
 
Nou.... ik heb dat champagne spuiten niet gezien, maar daar bleek Hulkenberg compleet genegeerd te worden door die andere twee, ook bij het aankomen trouwens.
Piastri en Norris waren samen met Hulkenberg aangekomen, maar het duurde zo lang dat zelfs Max de eerste was die Hulkenberg feliciteerde.
En dan in de wachtruimte zo'n heel denigrerende opmerking van Piastri naar Hulkenberg.

Ik post niet snel een video, maar deze moet even gezien worden.

Dat was geen plaagstootje zoals sommige media zeggen. Als je deze vraag die op deze manier gesteld wordt combineert met dat die twee nog niet eens champagne over Hulkenberg spoten, dan geeft dat mijns inziens een heel ander beeld.
Hebben ze een paar keer gewonnen, worden misschien door snelste auto WK en ze voelen zich al meteen veel hoger dan anderen. Terwijl Hulkenberg veel meer ervaring heeft en meer GP's gereden heeft dan Piastri.
Dan is zo'n opmerking mijns inziens behoorlijk denigrerend en uit de hoogte.
Ik heb een heel ander beeld gekregen van die gast.
 
  • Leuk
Waarderingen: Dr.Z
Wat deze gasten doen is voor mij een reden om niet meer te kijken als ik niet thuis ben oid.

Echt onsportief gedrag!
 

Hosting Fun

Terug
Bovenaan Onderaan