voorste gedeelte van grote teen uit de kom

the matrix zei:
paaltje? het was een betonnen stootblok voor geparkeerde autoos en die geven echt niet mee . mijn voet zat klem tussen onderkant scooter en die betonnen balk (120kilo scooter en mijn gewicht 60 totaal dus 220 kilo ramde mijn voet bij wegrijden

Ja die betonblokken geven geen millimeter mee maar tenen die moeten wel flexibel zijn tot een bepaalde grens natuurlijk.
Maar de oplossing is voortaan klompen. :)

Ondanks de grap(jes) leef ik met je mee The Matrix, pijnlijk is het.
 
 
#@#@^%@!@!@^T$R

Gisteren bij de fysiotherapeut voor ruggenwervel correctie , en had het met hem erover hoe lang zo'n teen die uit de kom was "genezen" zou moeten zijn, de vraag stelde ik omdat ik na 10 minuten lopen nog steeds verrek van de pijn.

Hij toverde een echo apparaat tevoorschijn en maakte een echo, vroeg welke huisarts ik had, en deze zat in het zelfde pand,

Huisarts erbij en beiden waren het er over eens dat de kootjes van de teen waarschijnlijk onherstelbaar beschadigd zijn.

Huisarts stuurde per direct een verwijzing naar de orthopeed mede omdat ik aangaf dat meerdere plekken van de voet zeer gevoelig zijn.
Zowel de HA als de FYS denken dat de gewrichten van de teen vastgezet gaan worden. en de andere zaken nog bekeken moeten worden wat daarmee aan de hand is en of dat nog gecorrigeerd kan worden.
DIT IS MOOI KLOTEN

met dank aan de huisartsen post met een "betaalde zorgverzekeraars medewerker" die destijds op mijn vraag of er geen fotoos gemaakt moesten worden het niet nodig vond. Zijn uitspraak was als de teen gebroken is doen ze er toch niks aan en je kunt er wel een flinke tijd last van hebben dus heb geduld ,, . tja en wat doe je met zo'n uitspraak je wacht geduldig af , pijn wordt minder dus hij zou wel eens gelijk kunnen hebben.

Maar door de aanhoudende klachten en de bereidwilligheid van de fysiotherapeut blijkt nu na precies 4 maanden dat er meer aan de hand is dan een simpele breuk.

Het zal de HA post een zorg zijn...........................

 
Hier kleine teen gebroken links veel pijn gehad zelf spalkje gemaakt en voor de pijn heel veel :potbier: :potbier: :potbier:
Sterkte ermee..
 
Ons lichaam is perfect als alles nog op zijn plek zit.

Ooit heb ik na een valpartij met een racefiets is mijn sleutelbeen van mijn linker schouder uit de kom geraakt, deze stond een aantal centimeters omhoog en het was nog net geen open fractuur maar alle pezen en banden waren doorgescheurd. Hierdoor was er volgens de specialist geen reden om te opereren en het sleutelbeen weer in de kom te terug te zetten.

Bij een second opinion hebben ze met tape het sleutelbeen naar beneden geduwd (wat de andere specialist niet deed) waardoor de spanning aanzienlijk minder werd maar opereren deden zij ook niet. Na een aantal maanden werd de pijn wel minder maar nu de spieren rondom de schouder slapper worden merk je het wel. Ik ben wel blij dat het niet mijn rechterschouder was. :)

Maar ze wachten gewoon af wat later de complicaties zijn om dan met wat lapmiddelen de pijn de verminderen.

In ieder geval sterkte ermee the matrix.
 
Goed nieuws , vandaag  foto's laten maken en  bij de orthopedische chirurg (vr) geweest.

Na dat ze mijn voet gecontroleerd had loopgedrag en alle bevindingen genoteerd had, hebben we de fotoos doorgenomen .
Gelukkig geen botbreuken ook de middenvoets beentjes zagen er goed uit. Terwijl die toch pijnlijk waren met oplopende pijn richting kleine teen.

Maar aan de twee botjes van de grote teen zaten aangegroeide kraakbeen/ bindweefsel vergelijkbaar met artrose effect.Deze zijn doordat er met geweld het voorste stukje uit de kom was waarschijnlijk los geraakt
Op den duur zou dat de beide botjes vast laten groeien maar nu zorgde dat voor helse pijn bij belasten.

Doordat die grote teen erg pijnlijk is ben ik meer op de zijkant van mijn voet gaan lopen en is deze plaatselijk overbelast geraakt vandaar ook dat hoe meer naar de kleine teen toe het geheel pijnlijker wordt.

Dus diagnose duidelijk grote teen is de boosdoener met neveneffecten als gevolg.

Oplossing: Ik krijg een speciaal op maat gemaakte steunzool met verstijfde onderkant om de grote teen te ontlasten zodat de pijn verdwijnt. Daardoor zal er meer stabiliteit in de voet komen en de overige klachten verdwijnen.

Advies is om de voet zo min mogelijk te belasten totdat die steunzool er is en dan voetje voor voetje de natuur in.

Mocht er na 3 maanden geen duidelijke verbetering optreden dan wordt er wel ingegrepen en worden de twee voorste botjes van de grote teen vast geschroefd.

Op zich een zeer grote geruststelling , aan de andere kant een langdurig proces.

Deze maand waarschijnlijk nog aan huis gekluisterd en dan lopen als een kievit.

Groeten en allen bedankt voor het meeleven. en vreet ze op de BBQ, zorg voor grote honger en dorst, Belgen hebben altijd gelijk



 
Nou... hopelijk gaat het straks allemaal goed dan met die steunzolen. Alvast veel sterkte en succes gewenst!
 
sterkte en beterschap
 
Succes en beterschap!!!
 

Hosting Fun

Terug
Bovenaan Onderaan